Slevy
Slevy

Sleva poštovného.

Jednou z novinek kterou vám nabízíme, je poštovné zdarma které jsme změnili z objednávky nad 3333kč na nad 2000kč. Zároveň jsme poštovné u ostaních objednávek o nějakou tu korunu snížili ačkoli se reálně pohybuje o dost výše.

 

 

Termínované slevy

Termínované slevy jsou další možností, jak můžete ušetřit. Budou probíhat po celý rok. O jejich vyhlášení a podmínkách, jak je získat, budeme informovat na stránkách JPS.BAITS v sekci slevy.

 

 


Pokud se budou jakkoli slevy krýt, bude vám poskytnuta sleva, která vyjde ze součtu všech slev, na něž právě máte nárok. Veškeré slevy se vztahují na všechny objednávky došlé v jakékoli formě.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

YjUwM